У понеділок у нашій школі відбулося святкування Дня інженерії. На уроках математики та дослідницьких уроках ми разом з учнями із різноманітних підручних матеріалів створювали прототипи будівель та цікавих механізмів. Нашою метою було відобразити креативність та інженерний потенціал студентів. У вівторок під час гуртка з тенісу ми виконували з учнями різноманітні вправи на швидкість та влучність...Читати далі