Сьогодні в учнів перших класів відбулось заняття з каністерапії, яке провела наш шкільний психолог пані Олена разом зі своєю спеціально підготовленою собакою. Каністерапія – це метод терапії за участю собак, який:• сприяє зниженню стресу;• покращує емоційний стан;• розвиває навички комунікації та довіри;• допомагає долати страхи та тривожність;• стимулює фізичну активність та моторику. Заняття було безпечним...Читати далі
Сьогодні в нашій школі відбулася захоплююча подія – презентація кандидатів на посади шкільного прем’єр-міністра та міністрів культури, спорту і науки. Учні, які балотувалися на посади, представили свої програми та розповіли, як вони планують покращити шкільне життя. Кожен кандидат намагався зацікавити аудиторію своєю унікальною стратегією та баченням майбутнього школи. Кандидати на посаду прем’єр-міністра пообіцяли реалізувати нові...Читати далі