Цей день був присвячений визнанню важливої ролі медичного персоналу та підвищенню обізнаності про основи здоров’я та медичної допомоги.
Наша шкільна медсестра провела інтерактивний майстер-клас, де учні дізналися про основи надання першої допомоги та мали можливість попрактикуватися в цих навичках під наглядом медсестри та задати питання.

