У понеділок у нас був вихідний через Великодні свята.
У вівторок ми відзначали День психічного здоров’я. Діти пройшли тренінг із психологом, яка провела цікаві вправи та розповіла про важливість як фізичного, так і психічного здоров’я.
У середу ми влаштували святковий пікнік на природі. Це була гарна нагода провести час з друзями та поговорити на різні теми, досліджувати довкілля та виконувати вправи.
У четвер ми провели спортивну естафету. Це було веселе заняття для всієї родини. Наші діти щомісяця змагаються в тому чи іншому виді спорту. Цього разу вони тренували спритність та командність.
У п’ятницю ми святкували День Матері. Цього дня учні малювали портрети своїх мам і бабусь, описували фрази та цікаві слова, які асоціюються з маминою теплотою та усмішкою, готували подарунки та фільм.
INSTAGRAM:
https://www.instagram.com/lviv.british.school?igsh=MXVydTJicXFsbnB4ZA==
TIK TOK:
https://www.tiktok.com/@lvivbritishschool?_t=8jk1pCcCgJ3&_r=1
FACEBOOK:
https://www.facebook.com/lviv.british.school

