У нашій школі відбувся творчий майстер-клас із паперового складання, під час якого учні поринули у світ оригамі.
Вони створювали різноманітні фігурки, розвиваючи дрібну моторику, увагу та креативність.
Кожен учасник зміг проявити фантазію та відчути себе справжнім митцем паперу.

