Сьогодні виповнюється 38 років з дня Чорнобильської катастрофи, яка стала однією з найбільших катастроф в атомній енергетиці.
Ця подія призвела до загибелі сотень людей і величезної шкоди навколишньому середовищу.
Щороку Україна вшановує пам’ять постраждалих від цієї трагедії та дякує ліквідаторам, які боролися з її наслідками.

