Сьогодні був особливий день. Настав час нашого першого дня уроків просто неба!
Наші учні одягнулися зручно та зберегли гарний настрій, адже вони точно знають, що навчання на вулиці – це круто!
Протягом навчального дня наші учні насолоджувалися природою, відчували сонячні промені та дихали свіжим повітрям під час уроків. Нові враження та незабутні емоції гарантовані!

